#dinlenyenilenkeşfet
GÜMÜŞLÜK
Oda Bodrum’un ilk durağı olan Oda Bodrum Gümüşlük, Gümüşlük’ün her noktasına yürüme mesafesindeki konumu, ortak kullanımlı terası ve kullan-bırak bisiklet gibi artılarıyla, misafirlerini kısıtlamak yerine onlara alan sağlayan bir yapıya sahip. Gümüşlük’teki diğer işletmelerle iş birliği kuran Oda Bodrum, misafirlerini farklı mekanları deneyimlemeye yönlendirirken onlara  avantaj da sağlıyor.
İKİ KİŞİLİK ODA
Bir adet çift kişilik standart yatak ya da iki adet tek kişilik standart yatağın bulunduğu odalarımızda; minibar, klima, askı ve raf sistemi, ışık geçirmez perde, banyo & WC, saç kurutma makinası ve tek kullanımlık kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.
DETAYLI İNCELE
ÜÇ KİŞİLİK ODA
Bir adet çift kişilik standart yatak ve bir adet tek kişilik standart yatağın bulunduğu odalarımızda; minibar, klima, askı ve raf sistemi, ışık geçirmez perde, banyo & WC, saç kurutma makinası ve tek kullanımlık kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.
DETAYLI İNCELE
DÖRT KİŞİLİK ODA
Bir adet çift kişilik standart yatak ve iki adet tek kişilik standart yatağın bulunduğu odalarımızda; minibar, klima, askı ve raf sistemi, ışık geçirmez perde, banyo & WC, saç kurutma makinası ve tek kullanımlık kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.
DETAYLI İNCELE
BEYNİMİZİ GÜÇLENDİRMENİN YOLLARI
KARBON AYAK İZİMİZİ AZALTMAK İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?
EĞLENCELİ BODRUM HARİTASI
blog